Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

مرکز خرید چرم مصنوعی نازک کیفی ساده

What you will read ...

انواع چرم مصنوعی را بشناسیدفروش عمده چرم مصنوعی نازک کیفی طرحدار

امروزه، میزان تقاضا برای دریافت چرم مصنوعی نازک کیفی ساده در جامعه به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است در نتیجه، مراکز خرید متعددی به صورت اینترنتی به این محصولات، اختصاص داده شده اند تا نیاز مشتریان خود را به خوبی رفع نمایند. این چرم ها دارای کیفیت بالایی هستند و از رنگ های متنوعی برخوردار می باشند به همین علت، طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده اند.

مرکز خرید چرم مصنوعی نازک کیفی ساده

انواع چرم مصنوعی را بشناسید

انواع چرم مصنوعی را بشناسید ما در این مطلب، قصد داریم شما عزیزان را با انواع چرم مصنوعی موجود در بازار آشنا سازیم تا میزان آگاهی تان در این زمینه، بالا تر رود و اطلاعات لازم را به دست آورید؛ پس لطفا تا انتهای کلام با ما همراه باشید به امید آن که برایتان مفید و موثر واقع گردد و بتوانید پاسخ مناسبی را برای تمامی سوالات خود پیدا کنید.

انواع چرم های مصنوعی:

  1. دارای منفذ: این محصولات به چند صورت پلی اورتان، میکروفایبر و پلی استر دیده می شوند که اغلب به صورت ترکیبی از فیبر با پوشش پلاستیکی تهیه می شوند.
  2. کورفوم: بوی مطبوعی ندارند و به هیچ عنوان نمی توان در تهیه ی لباس از آن ها بهره گرفت زیرا منجر به آسیب های جبران ناپذیر پوستی می گردند؛ هم چنین سریعا ترک بر می دارند و از ظاهر کاملا غیر طبیعی برخوردار هستند.
  3. PVC: بدون منفذ است و اغلب برای تهیه ی آستر و یا روکش جلدی به کار می رود؛ جنس فوق العاده عالی دارد و ضد آب و دوستدار محیط زیست می باشد.
  4. کلارینو: برای تهیه ی لباس های مردانه و زنانه، انواع کاپشن، پالتو و… به کار می رود.
  5. فابریکوید: مناسب کفش های مجلسی، زنانه و مردانه ی کلاسیک و ورزشی می باشند.
  6. کایدکس: به عنوان چرم مصنوعی کیف شناخته می شود.
  7. لریکا: نوعی چرم تزئینی و ظریف است و بسته به سلیقه ی تولید کننده، کاربرد های گوناگونی دارد.
  8. رکسینا: بهترین گزینه برای تهیه ی مبل و صندلی و میز های راحتی می باشد.

فروش عمده چرم مصنوعی نازک کیفی طرحدار

فروش عمده چرم مصنوعی نازک کیفی طرحدار ما در این سایت، اقدام به فروش چرم مصنوعی طرحدار کیفی به صورت عمده با بهترین کیفیت و شیک ترین طرح و مدل ها کرده ایم و خوشبختانه تا به امروز، توانسته ایم نظر همراهان خود را به خوبی جلب نماییم.

در صورتی که قصد خرید و یا دریافت این محصولات را داشتید، فرصت را از دست ندهید و سریعا به فروشگاه های آنلاین ما مراجعه فرمایید تا از تخفیفات بینظیر و استثنایی بهره مند شوید.

جهت کسب آگاهی های بیش تر، قادر هستید که از طریق شماره تلفن های مندرج در صفحه با همکاران واحد فروش یا پستیبانی تماس بگیرید.

Masoumeh Morsali

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *