Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

قیمت چرم مصنوعی پشت نمدی پی وی سی

What you will read ...

روش تشخیص چرم مصنوعی از طبیعیخرید چرم مصنوعی پشت نمدی ساده کفش

انواع مختلف چرم مصنوعی در ایران تولید می‌شود که یکی از با کیفیت ترین آنها چرم مصنوعی پشت نمدی پی وی سی است. این محصول همانطور که از اسم آن نیز می توان برداشت نمود در قسمت پشتی آن دارای پارچه ای از جنس نمد می باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آن داشته است. قیمت این محصول با توجه به استحکام و زیبایی فوق العاده ای که دارد بسیار مناسب می باشد. ما را در ادامه مطلب جهت کسب اطلاعات بیشتر همراهی نمایید‌. 

قیمت چرم مصنوعی پشت نمدی پی وی سی

روش تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی

روش تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی روش های زیادی برای تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی وجود دارد که افرادی که خواستار خرید چرم مصنوعی را دارند لازم است با روش های تشخیص این محصول آشنا شده و با اطلاعات کامل از این محصول برای خرید اقدام نمایند در این بخش میخواهیم چند نمونه از ساده ترین روش های تشخیص انواع مختلف چرم را به شما آموزش دهیم‌.

ریختن آب بر روی چرم

یکی از آسان ترین روش های تشخیص این دو محصول از یکدیگر ریختن آب بر روی آن است. چرم های طبیعی محصولاتی هستند که آب را به خود جذب می‌کند و این در حالی است که در چرم های مصنوعی آب جذب نشده و به همان حالت باقی می ماند. خریداران به راحتی می توانند مقدار آب را بر روی چرم ریخته و از این طریق مصنوعی و طبیعی بودن را شناسایی کنند‌.

استفاده از حرارت

تشخیص این دو محصول به آسانی و با استفاده از حرارت نیز امکان پذیر است. روش کار بدین صورت است که اندکی حرارت را بر روی دو محصول متفاوت قرار می دهید در صورتیکه نیم سوز شود و  بویی که از آن منتشر می‌شود شبیه موی سوخته باشد طبیعی است و اگر به صورت کامل بسوزد و بوی خارج شده از آن همانند بوی پلاستیک باشد مصنوعی می باشد. 

توجه به سطح چرم

محصولات مصنوعی به دلیل اینکه با استفاده از دستگاه ساخته می شوند دارای سطح یکنواخت و تکراری هستند همچنین نظم خاصی نیز در جرم آنها مشاهده می شود.

بو کردن چرم

خریداران به راحتی می‌توانند از طریق بو کردن نیز به طبیعی و مصنوعی بودن آن پی ببرند. چرم های مصنوعی بویی شبیه بوی پلاستیک و چرم های طبیعی به دلیل اینکه از پوست حیوانات تشکیل شده است دارای بوی بدن این جانوران می باشد. 

خرید چرم مصنوعی پشت نمدی ساده کفش

خرید چرم مصنوعی پشت نمدی ساده کفش  جرم هایی که در قسمت پشتی آن دارای نمد است به عنوان چرم مصنوعی کفش شناخته می شوند. افرادی که خواستار خرید چرم مصنوعی ساده نمدی را دارند می توانند از طریق این مرکز اینترنتی خرید چرم اقدام کرده و محصولات مورد نظرشان را خریداری نمایند. 

Masoumeh Morsali

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *