Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

قیمت چرم مصنوعی با کیفیت گلدوزی در بازار

What you will read ...

آشنایی با مواد تشکیل دهنده چرم مصنوعیمرکز فروش چرم مصنوعی اکلیلی ساده با کیفیت

جهت آگاهی از لیست قیمت انواع چرم مصنوعی با کیفیت مناسب گلدوزی می توانید همه روزه به این فروشگاه مراجعه نموده و از تغییر آنی قیمت ها نیز مطلع گردید. این تولیدات جزء درجه یک ترین و متنوع ترین محصولات در بازار داخلی می باشند که به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت های مناسب با بازخوردهای بسیار خوبی نیز مواجه شده اند.

جهت دریافت مشاوره و راهنمای خرید عمده محصولات می توانید با مشاورین فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت چرم مصنوعی با کیفیت گلدوزی در بازار

آشنایی با مواد تشکیل دهنده چرم مصنوعی

آشنایی با مواد تشکیل دهنده چرم مصنوعی فروش چرم مصنوعی به دلیل افزایش میزان تقاضای بازار روز به روز در حال گسترش می باشد. این محصولات جنسی نزدیک به چرم طبیعی داشته و به دلیل مقرون به صرفه تر بودن نسبت به چرم طبیعی بازار پر رونقی به خود دیده اند.

چرم مصنوعی را می توان در صنایع مختلفی استفاده کرد. اما می خواهیم بدانیم که این نوع چرم از چه مواد تشکیل دهنده ای ساخته شده است.

  • PVC که در تجارت به این نام معروف است و در مواردی به آن پودر پی وی سی امولشن نیز می گویند.
  • انواع مختلفی از پارچه
  • روغن DOP که به عنوان یک نرم کننده در تولید محصول استفاده می شود.
  • کاغذ مخصوص رلیز
  • پودر فوم
  • پایدار کننده که به آن استابلیزر نیز می گویند
  • کیکر، پودر کربنات کلسیم و مقادیر مورد نیاز رنگ

تولیدات چرم مصنوعی از دو لایه تشکیل می شوند که یکی از این لایه ها را روکش یا Skin می گویند و لایه دیگری که همان پی وی سی است با نام اسفنج شناخته می شود. این لایه پی وی سی به عنوان پوششی بر روی پارچه قرار می گیرد.

شاید بسیاری از شما با عنوان پی وی سی آشنا باشید. این مهمترین و پرکاربردترین روش برای تولید چرم مصنوعی می باشد که به وفور از آن استفاده می شود.

مرکز فروش چرم مصنوعی اکلیلی ساده با کیفیت

مرکز فروش چرم مصنوعی اکلیلی ساده با کیفیت مرکز فروش چرم مصنوعی با بیش از صدها مدل پارچه محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی به هموطنان عزیز در سر تا سر ایران عرضه می کند. این محصولات در انواع مختلفی تهیه و ارائه شده اند که دو نمونه از متداول ترین و پرفروش ترین نمونه های به فروش رسیده عبارتند از: چرم مصنوعی اکلیلی و چرم مصنوعی ساده که هر یک از این دو محصول خود در رنگ بندی های بسیار مختلفی قرار دارند.

با توجه به تنوع چشمگیر و بی نظیر محصولات و کیفیت بسیار بالا افراد زیادی اقدام به تهیه محصولات کرده اند. هر فردی می تواند بسته به سلیقه خود نمونه های فراوانی از چرم مصنوعی را در بخش محصولات مشاهده کرده و خریداری نماید.

خوشبختانه تولیدات در برخی مدل ها فراتر از حد انتظارات مصرف کنندگان ظاهر شده اند و این یکی از تمایزات و نقاط عطف کار ماست که تلاش نموده ایم تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم.

Masoumeh Morsali

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *