Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

فروش چرم مصنوعی طرحدار پوست ماری

What you will read ...

معرفی انواع چرم مصنوعیسایت خرید چرم مصنوعی طرحدار کروکودیل

چرم مصنوعی طرحدار، در کارگاه های مخصوص تولید چرم مصنوعی تولید و روانه بازار می شود. این چرم در دوخت وسایل مانند کیف، کیف پول، کیف لوازم آرایش و غیره بیشترین فروش را دارد. به خصوص چرم های طرح پوست ماری بیشترین استفاده را در این زمینه دارند و مشتریان بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند. 

فروش چرم مصنوعی طرحدار پوست ماری

معرفی انواع چرم مصنوعی

معرفی انواع چرم مصنوعی چرم مصنوعی انواع بسیار مختلف و متفاوتی دارد که برخی از آنها عبارتند از: 

  • چرم ساده: این چرم همانطور که از اسمش پیداست کاملاً ساده و یکدست است. این محصول در رنگ های مختلف و متفاوتی تولید و روانه بازار می‌شود که تمام طیف های رنگی را در بر می گیرد برای مثال چرم ساده در طیف رنگ سبز دارای سبز کم رنگ، سبز پر رنگ، سبز لجنی، سبز ‌یشمی و غیره است. از این نوع چرم مصنوعی در تولید مواردی مانند کفش، کیف، کیف پول و غیره می توان استفاده نمود. 
  • چرم طرحدار: در تولید چرم مصنوعی طرح دار از یک مرحله بیشتر از طرح های ساده استفاده شده است در این مرحله از تولید چرم طرح دار، چرم را کمی داغ کرده و با استفاده از وسایل مخصوص روی آن طرح هایی را می گذارند. طرح های مختلفی از چرم ها در بازار وجود دارند که هر کدام از آنها موارد استفاده مخصوص به خود را دارد، برای مثال چرم هایی با طرح های پوست ماری و طرح پوست کروکودیل، طرح سوزنی و غیره را می‌توانید در بازار بیابید. چرم های طرحدار نیز طیف رنگ بسیار زیاد و فراوانی دارند و افراد با توجه به سلیقه خود می توانند آنها را انتخاب کنند. 
  • چرم اشبالت: رویه این چرمها پرز مانند است، به این صورت که زمانی که به روی چرم ها دست می کشید کاملاً پرز را زیر دستتان احساس می کنید. این نوع چرم نیز در تولید وسایل زنانه بیشترین کاربرد را دارد و رنگ های متفاوت آن همواره وارد بازار شده و به فروش می رسند. 

یکی از مواردی که در هنگام خرید چرم مصنوعی باید به آن توجه کنید، این است که تمام مدل های چرم گفته شده در بالا دارای کیفیت های متفاوتی هستند و در هنگام خرید باید به کیفیت چرم نیز توجه شود. 

سایت خرید چرم مصنوعی طرحدار کروکودیل

سایت خرید چرم مصنوعی طرحدار کروکودیل چرم مصنوعی طرح کروکودیل را می توان یکی از پرفروش ترین چرم های مصنوعی دانست. این نوع چرم مصنوعی کمیاب تر از دیگر انواع چرم مصنوعی است. با مراجعه به سایت ما و دیدن انواع طرح ها و رنگ های مختلف چرم های مصنوعی، می توانید اقدام به ثبت سفارش نموده و چرم مصنوعی طرح کروکودیلی را درب منزل تحویل بگیرید. 

Masoumeh Morsali

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

Senator invites you to buy the best natural and artificial leather.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *